Jetpilot Cup
30.08.2008 Valkla

Ski
Ski naised
Ski stock
Runabout stock

Rajasõidu ringiajad

Enduro


EMV IV etapp jettidele rajasõidus

klass Ski

Koht Võistleja 1. start 2. start 3. start Kokku punkte
  NR. Nimi koht pun. koht pun. koht pun.  
I 11 MARTTEN KALDVEE I 60 I 60 I 60 180
II 4 INTS STEINBERGS II 53 III 48 II 53 154
III 14 MARTIN KALDOJA III 48 II 53 X 0 101

klass Ski naised

Koht Võistleja 1. start 2. start 3. start Kokku punkte
  NR. Nimi koht pun. koht pun. koht pun.  
I 5 LIENE ALLERE I 60 I 60 I 60 180
II 42 MONIKA LAJAL III 48 II 53 II 53 154
III 9 ELINA KAARNEEM II 53 X 0 X 0 53

 

klass Ski stock

Koht Võistleja 1. start 2. start 3. start Kokku punkte
  NR. Nimi koht pun. koht pun. koht pun.  
I 40 MARKUS LUTSOKERT I 60 I 60 II 53 173
II 27 JANIS UZARS 4. 43 II 53 I 60 156
III 17 TÕNIS KRUUSMAA II 53 4. 43 III 48 144
4 26 ANDRES LAURI III 48 6. 36 4. 43 127
5 32 MART MEERU 5. 39 III 48 6. 36 123
6 35 HENRIK PINDMAA 6. 36 5. 39 7. 33 108
7 10 RAITIS STAKINOVS 7. 33 7. 33 5. 39 105
8 28 ARLES HENDRIKSON 9. 27 10. 24 8. 30 81
9 36 PETERIS IGALS 10. 24 8. 30 9. 27 81
10 67 ARTURS BRENUS 8. 30 11. 22 10. 24 76
11 3 RONY LEPPÄNEN 11. 22 9. 27 11. 22 71
12 13 JARI KÖNGÜS 12. 20 12. 20 12. 20 60

klass Runabout stock

Koht Võistleja 1. start 2. start 3. start Kokku punkte
  NR. Nimi koht pun. koht pun. koht pun.  
I 49 OLAV KIVI III 48 I 60 I 60 168
II 7 MARGUS KESKÜLA II 53 II 53 II 53 159
III 82 HENRI VAINIO 4. 43 III 48 III 48 139
4 39 VALERI TRUJEVTSEV I 60 4. 43 9. 27 130
5 23 ANTON PANKRATOV 11. 22 5. 39 4. 43 104
6 48 IVAR PILL 7. 33 8. 30 5. 39 102
7 18 ANDRIS KAROLS 8. 30 6. 36 6. 36 102
8 16 MARTIN MILLERMAN 9. 27 7. 33 7. 33 93
9 61 DMITRI JEMELJANOV 10. 24 9. 27 8. 30 81
10 47 HENRIK ANDRESEN 5. 39 11. 22 X 0 61
11 69 AGRIS PUTNINS 6. 36 10. 24 X 0 60

 


 

EMV III etapp jettidele enduros

Koht Võistleja 1. start
  NR. Nimi ringe pun.
I 12 DMITRI JEMELJANOV 73 60
    VALERI TRUJEVTSEV    
    MARTIN MILLERMAN    
II 6 OLAV KIVI 71 53
    MART MONTVILA    
III 2 THOMAS KAARJÄRV 64 48
    JÜRI-OTT KAREMÄE    
4. 7 IVAR PILL 64 43
    RANDO LANNUSALU    
    KASPARS BERTANS    
    AGRIS PUTNINS    
5. 4 KAUPO PÜVI 54 39
    KLAID PENIJAINEN    
    PAAVO NELKE