Sea-Doo Cup
02.08.2008 Pirita

Ski
Ski naised
Ski stock
Runabout stock

Rajasõidu ringiajad

Enduro


EMV ja Balti MV III etapp jettidele rajasõidus

klass Ski

Koht Võistleja 1. start 2. start 3. start Kokku punkte
  NR. Nimi koht pun. koht pun. koht pun.  
I 4 INTS STEINBERGS I 60 I 60 I 60 180
II 14 MARTIN KALDOJA II 53 II 53 III 48 154
III 36 PETERIS IGALS III 48 III 48 II 53 149

klass Ski naised

Koht Võistleja 1. start 2. start 3. start Kokku punkte
  NR. Nimi koht pun. koht pun. koht pun.  
I 5 LIENE ALLERE I 60 I 60 I 60 180
II 9 ELINA KAARNEEM II 53 II 53 II 53 159

 

klass Ski stock

Koht Võistleja 1. start 2. start 3. start Kokku punkte
  NR. Nimi koht pun. koht pun. koht pun.  
I 27 JANIS UZARS II 53 I 60 I 60 173
II 10 RAITIS STAKINOVS III 48 II 53 II 53 154
III 40 MARKUS LUTSOKERT I 60 III 48 6. 36 144
4 17 TÕNIS KRUUSMAA 4. 43 4. 43 5. 39 125
5 11 RAMI HEININEN 5. 39 5. 39 4. 43 121
6 6 MIKKO WIKMAN 7. 33 6. 36 III 48 117
7 8 MATTIAS MÄNNI 6. 36 7. 33 7. 33 102
8 44 ARLES HENDRIKSON 8. 30 8. 30 8. 30 90
9 21 MIIKA HANNULA 9. 27 9. 27 9. 27 81

klass Runabout stock

Koht Võistleja 1. start 2. start 3. start Kokku punkte
  NR. Nimi koht pun. koht pun. koht pun.  
I 39 VALERI TRUJEVTSEV I 60 I 60 II 53 173
II 7 MARGUS KESKÜLA II 53 II 53 I 60 166
III 53 JANIS BERKIS 4. 43 4. 43 III 48 134
4 82 HENRI VAINIO 5. 39 III 48 5. 39 126
5 61 DMITRI JEMELJANOV 9. 27 5. 39 4. 43 109
6 49 OLAV KIVI III 48 6. 36 12. 20 104
7 18 ANDRIS KAROLS 7. 33 7. 33 6. 36 102
8 48 IVAR PILL 11. 22 8. 30 9. 27 79
9 47 HENRIK ANDRESEN 13. 18 9. 27 7. 33 78
10 31 TARVO KLAASIMÄE 10. 24 12. 20 8. 30 74
11 77 ERKI ANNUS 12. 20 10. 24 10. 24 68
12 16 MARTIN MILLERMAN 8. 30 14. 16 13. 18 64
13 22 TEET ALASOO 14. 16 11. 22 11. 22 60
14 23 ANTON PANKRATOV 6. 36 13. 18 X 0 54

 


 

EMV II etapp jettidele enduros

Koht Võistleja 1. start
  NR. Nimi ringe pun.
I 3 OLAV KIVI 65 60
    MART MONTVILA    
II 5 HENRI VAINIO 64 53
    SAMMY PAJALIN    
III 8 DMITRI JEMELJANOV 64 48
    VALERI TRUJEVTSEV    
    MARTIN MILLERMAN    
4. 4 ANTON PANKRATOV 64 43
    TEET ALASOO    
    ERKI ANNUS    
5. 1 IVAR PILL 63 39
    RANDO LANNUSALU    
6. 7 MARGUS KESKÜLA 61 36
    MATTIAS MÄNNI    
    ARLES HENDRIKSON    
    HENRIK ANDRESEN    
7. 2 MARGUS OLLE 55 33
    KERT OLLE    
    JOONAS MAANURM    
8. 6 KAUPO PÜVI 50 30
    PILLE MÄNNIK    
    ELINA KAARNEEM    
    ENELI VIIRSAAR