Kunda Jett
28.06.2008 Kunda

Ski
Ski naised
Ski stock
Runabout stock

Rajasõidu ringiajad

Enduro


EMV ja Balti MV II etapp jettidele rajasõidus

klass Ski

Koht Võistleja 1. start 2. start 3. start Kokku punkte
  NR. Nimi koht pun. koht pun. koht pun.  
I 11 MARTTEN KALDVEE I 60 I 60 I 60 180
II 4 INTS STEINBERGS II 53 II 53 II 53 159
III 14 MARTIN KALDOJA III 48 4. 43 III 48 139
4 33 KEEVIN SOKOLOV 4. 43 III 48 4. 43 134

klass Ski naised

Koht Võistleja 1. start 2. start 3. start Kokku punkte
  NR. Nimi koht pun. koht pun. koht pun.  
I 5 LIENE ALLERE I 60 II 53 I 60 173
II 9 ELINA KAARNEEM II 53 I 60 II 53 166
III 42 MONIKA LAJAL III 48 III 48 III 48 144

 

klass Ski stock

Koht Võistleja 1. start 2. start 3. start Kokku punkte
  NR. Nimi koht pun. koht pun. koht pun.  
I 28 STEN-ANDRES LAURI III 48 I 60 I 60 168
II 27 JANIS UZARS I 60 II 53 II 53 166
III 17 TÕNIS KRUUSMAA II 53 4. 43 4. 43 139
4 40 MARKUS LUTSOKERT 6. 36 III 48 III 48 132
5 8 MATTIAS MÄNNI 7. 33 7. 33 5. 39 105
6 26 ANDRES LAURI 4. 43 10. 24 6. 36 103
7 32 MART MEERU 5. 39 6. 36 9. 27 102
8 36 PETERIS IGALS 8. 30 8. 30 8. 30 90
9 44 ARLES HENDRIKSON 10. 24 9. 27 7. 33 84
10 10 RAITIS STAKINOVS 9. 27 5. 39 X 0 66

klass Runabout stock

Koht Võistleja 1. start 2. start 3. start Kokku punkte
  NR. Nimi koht pun. koht pun. koht pun.  
I 7 MARGUS KESKÜLA I 60 I 60 II 53 173
II 39 VALERI TRUJEVTSEV II 53 II 53 III 48 154
III 49 OLAV KIVI 5. 39 III 48 I 60 147
4 23 ANTON PANKRATOV III 48 4. 43 4. 43 134
5 82 HENRI VAINIO 7. 33 5. 39 5. 39 111
6 53 JANIS BERKIS 6. 36 6. 36 6. 36 108
7 16 MARTIN MILLERMAN 8. 30 7. 33 7. 33 96
8 77 ERKI ANNUS 9. 27 10. 24 8. 30 81
9 47 HENRIK ANDRESEN 13. 18 8. 30 10. 24 72
10 25 HEIGO HUMMEL 4. 43 15. 14 15. 14 71
11 41 MARGO LÕHMUS 12. 20 9. 27 11. 22 69
12 48 IVAR PILL 14. 16 11. 22 9. 27 65
13 61 DMITRI JEMELJANOV 10. 24 12. 20 12. 20 64
14 31 TARVO KLAASIMÄE 11. 22 13. 18 14. 16 56
15 22 TEET ALASOO 15. 14 14. 16 13. 18 48

 


 

EMV I etapp jettidele enduros

Koht Võistleja 1. start
  NR. Nimi ringe pun.
I 7 MARGUS KESKÜLA 69 60
    MATTIAS MÄNNI    
    MARKO MÄNNI    
II 5 OLAV KIVI 68 53
    MART MEERU    
III 3 MARTIN MILLERMAN 66 48
    DMITRI JEMELJANOV    
    HENRI VAINIO    
4. 1 IVAR PILL 63 43
    RANDO LANNUSALU    
5. 4 ANTON PANKRATOV 62 39
    TEET ALASOO    
6. 6 HENRIK ANDRESEN 59 36
    KLAID PENIJAINEN    
    MARGO KIVIVARE    
7. 2 KRISTJAN KLEMM 55 33
    ELVIS ALLIK    
    LEVO LAUMETS