Eesti Meistrivõistlused 2008
Rajasõit

Ski
Ski Stock
Ski Naised
Runabout


klass Ski

    Võistluskoht   Kunda Kunda Pirita Valkla
Koht   Võistleja Kokku 1. start 2. start 3. start 4. start 5. start 6. start 7. start 8. start 9. start 10. start 11. start 12. start
  NR. Nimi punkte koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun.
I 11 MARTTEN KALDVEE 540 I 60 I 60 I 60 I 60 I 60 I 60             I 60 I 60 I 60
II 4 INTS STEINBERGS 498 II 53 II 53 II 53 II 53 II 53 II 53 I 60 I 60 I 60 II 53. III 48. II 53.
III 14 MARTIN KALDOJA 447 III 48 III 48 4. 43. III 48 4. 43. III 48 II 53 II 53 III 48 III 48 II 53 X 0 SEA-DOO & SKI DOO
4 36 PETERIS IGALS 149                         III 48 III 48 II 53            
5 33 KEEVIN SOKOLOV 134             4. 43 III 48 4. 43                         VIRU MOTO
6 2 MIKK TAMMSOO 134 4. 43 4. 43 III 48                                     MOTOBOX RT
7 21 KRISTIAN TAPOLA 114 6. 36 5. 39 5. 39                                    
8 15 LARI MONTONEN 75 5. 39 X 0 6. 36                                    
9 45 SERGO SOKOLOV 33 7. 33 X 0 X 0                                     VIRU MOTO

klass Ski Stock

    Võistluskoht   Kunda Kunda Pirita Valkla
Koht   Võistleja Kokku 1. start 2. start 3. start 4. start 5. start 6. start 7. start 8. start 9. start 10. start 11. start 12. start
  NR. Nimi punkte koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun.
I 27 JANIS UZARS 519 II 53 I 60 I 60 I 60 II 53 II 53. II 53. I 60 I 60 4. 43. II 53 I 60
II 40 MARKUS LUTSOKERT 490 I 60 III 48 II 53 6. 36. III 48 III 48. I 60 III 48 6. 36. I 60 I 60 II 53 MOTOBOX RT
III 17 TÕNIS KRUUSMAA 417 5. 39. 9. 27. III 48 II 53 4. 43 4. 43 4. 43 4. 43 5. 39. II 53 4. 43 III 48 MOTOBOX RT
4 10 RAITIS STAKINOVS 364 10. 24. 5. 39 9. 27 9. 27. 5. 39 X 0 III 48 II 53 II 53 7. 33 7. 33 5. 39
5 32 MART MEERU 364 4. 43 II 53 4. 43 5. 39 6. 36 9. 27             5. 39 III 48 6. 36
6 26 ANDRES LAURI 357 III 48 4. 43 6. 36 4. 43 10. 24 6. 36             III 48 6. 36 4. 43 MOTOBOX RT
7 8 MATTIAS MÄNNI 291 8. 30 10. 24 8. 30 7. 33 7. 33 5. 39 6. 36 7. 33 7. 33             SEA-DOO & SKI DOO
8 28 STEN-ANDRES LAURI 276 7. 33 6. 36 5. 39 III 48 I 60 I 60                         MOTOBOX RT
9 44 ARLES HENDRIKSON 255 11. 22. 12. 20. 10. 24. 10. 24 9. 27 7. 33 8. 30 8. 30 8. 30 9. 27 10. 24 8. 30 MOTOBOX RT
10 36 PETERIS IGALS 250 9. 27 8. 30 11. 22 8. 30 8. 30 8. 30             10. 24 8. 30 9. 27
11 6 MIKKO WIKMAN 219 6. 36 7. 33 7. 33             7. 33 6. 36 III 48            
12 11 RAMI HEININEN 121                         5. 39 5. 39 4. 43            
13 35 HENRIK PINDMAA 108                                     6. 36 5. 39 7. 33
14 21 MIIKA HANNULA 81                         9. 27 9. 27 9. 27            
15 67 ARTURS BRENUS 76                                     8. 30 11. 22 10. 24
16 3 RONY LEPPÄNEN 71                                     11. 22 9. 27 11. 22
17 33 KEEVIN SOKOLOV 62 12. 20 11. 22 12. 20                                    
18 13 JARI KÖNGÜS 60                                     12. 20 12. 20 12. 20

klass Ski Naised

    Võistluskoht   Kunda Kunda Pirita Valkla
Koht   Võistleja Kokku 1. start 2. start 3. start 4. start 5. start 6. start 7. start 8. start 9. start 10. start 11. start 12. start
  NR. Nimi punkte koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun.
I 5 LIENE ALLERE 540 II 53. X 0 I 60 I 60 II 53. I 60 I 60 I 60 I 60 I 60 I 60 I 60
II 9 ELINA KAARNEEM 498 I 60 I 60 II 53 II 53 I 60 II 53 II 53 II 53 II 53 II 53. X 0 X 0 SEA-DOO & SKI DOO
III 42 MONIKA LAJAL 298             III 48 III 48 III 48             III 48 II 53 II 53 VALVOLINE RACING
4 35 MIIA FENNANDER 149 III 48 II 53 III 48                                    

klass Runabout

    Võistluskoht   Kunda Kunda Pirita Valkla
Koht   Võistleja Kokku 1. start 2. start 3. start 4. start 5. start 6. start 7. start 8. start 9. start 10. start 11. start 12. start
  NR. Nimi punkte koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun. koht pun.
I 7 MARGUS KESKÜLA 512 III 48. I 60 I 60 I 60 I 60 II 53. II 53. II 53 I 60 II 53 II 53 II 53 SEA-DOO & SKI DOO
II 39 VALERI TRUJEVTSEV 495 I 60 III 48 X 0 II 53 II 53 III 48 I 60 I 60 II 53 I 60 4. 43. 9. 27. SEA-DOO & SKI DOO
III 49 OLAV KIVI 483 II 53 II 53 II 53 5. 39. III 48 I 60 III 48 6. 36. 12. 20. III 48 I 60 I 60 SEA-DOO & SKI DOO
4 82 HENRI VAINIO 390 6. 36. 4. 43 4. 43 7. 33. 5. 39. 5. 39 5. 39 III 48 5. 39 4. 43 III 48 III 48
5 23 ANTON PANKRATOV 370 4. 43 6. 36 5. 39 III 48 4. 43 4. 43 6. 36 13. 18. X 0 11. 22. 5. 39 4. 43 SEA-DOO & SKI DOO
6 61 DMITRI JEMELJANOV 280 11. 22. 7. 33 7. 33 10. 24 12. 20. 12. 20. 9. 27 5. 39 4. 43 10. 24 9. 27 8. 30 SEA-DOO & SKI DOO
7 16 MARTIN MILLERMAN 276 9. 27. 9. 27 8. 30 8. 30 7. 33 7. 33 8. 30 14. 16. 13. 18. 9. 27 7. 33 7. 33 SEA-DOO & SKI DOO
8 48 IVAR PILL 270 7. 33 10. 24 9. 27 14. 16. 11. 22. 9. 27 11. 22. 8. 30 9. 27 7. 33 8. 30 5. 39 SEA-DOO & SKI DOO
9 12 ERKI ANNUS 245 8. 30 8. 30 6. 36 9. 27 10. 24 8. 30 12. 20 10. 24 10. 24             SEA-DOO & SKI DOO
10 53 JANIS BERKIS 242             6. 36 6. 36 6. 36 4. 43 4. 43 III 48            
11 47 HENRIK ANDRESEN 211             13. 18 8. 30 10. 24 13. 18 9. 27 7. 33 5. 39 11. 22 X 0
12 18 ANDRIS KAROLS 204                         7. 33 7. 33 6. 36 8. 30 6. 36 6. 36
13 25 HEIGO HUMMEL 197 5. 39 5. 39 III 48 4. 43 15. 14 15. 14                         SEA-DOO & SKI DOO
14 22 TEET ALASOO 178 10. 24 11. 22 10. 24 15. 14 14. 16 13. 18 14. 16 11. 22 11. 22             SEA-DOO & SKI DOO
15 31 TARVO KLAASIMÄE 130             11. 22 13. 18 14. 16 10. 24 12. 20 8. 30             SEA-DOO & SKI DOO
16 41 MARGO LÕHMUS 69             12. 20 9. 27 11. 22                         SEA-DOO & SKI DOO
17 69 AGRIS PUTNINS 60                                     6. 36 10. 24 X 0

Enduro

Koht     Kunda Pirita Valkla
  Punkte Võistleja 1. start 2. start 3. start
  Kokku Nimi ringe pun. ringe pun. ringe pun.
I 166 OLAV KIVI 68 53 65 60 71 53
    MART MONTVILA            
    MART MEERU            
II 156 DMITRI JEMELJANOV 66 48 64 48 73 60
    VALERI TRUJEVTSEV            
    MARTIN MILLERMAN            
    HENRI VAINIO            
III 129 IVAR PILL 63 43 64 43 64 43
    RANDO LANNUSALU            
    KASPARS BERTANS            
    AGRIS PUTNINS            
4. 96 MARGUS KESKÜLA 69 60 61 36    
    MATTIAS MÄNNI            
    MARKO MÄNNI            
    ARLES HENDRIKSON            
    HENRIK ANDRESEN            
5. 82 ANTON PANKRATOV 62 39 64 43    
    TEET ALASOO            
    ERKI ANNUS            
6. 69 KAUPO PÜVI     50 30 54 39
    KLAID PENIJAINEN            
    PAAVO NELKE            
    PILLE MÄNNIK            
    ELINA KAARNEEM            
    ENELI VIIRSAAR            
7. 53 HENRI VAINIO     64 53    
    SAMMY PAJALIN            
8. 48 THOMAS KAARJÄRV         64 48
    JÜRI-OTT KAREMÄE            
9. 36 HENRIK ANDRESEN 59 36        
    KLAID PENIJAINEN            
    MARGO KIVIVARE            
10. 33 MARGUS OLLE     55 33    
    KERT OLLE            
    JOONAS MAANURM            
11. 33 KRISTJAN KLEMM 55 33        
    ELVIS ALLIK            
    LEVO LAUMETS